Rozšíriteľný Telefón, Fotoaparát, Statív Stojan s diaľkovým ovládaním Selfie Krúžok Svetlo s Tripode pre Live Video Telefón Držiak na Stenu

€16.23


Funkcie:

Dizajn 360 stupňov otočná je najlepšou voľbou pre vonkajšie fotografiu. Zaťahovacie dizajn, ktorý možno zložiť pre jednoduchú prepravu. Podporuje digitálny fotoaparát, karty fotoaparát a inteligentného telefónu. Pridať LED prsteň svetla, aby live video a studio tak jednoduché, ako je to možné. S non-slip nohy base, ktoré tvoria stabilný držiak pre mnohých z tých, nádherné fotografie. Je určený pre milovníkov fotografie, aby im pomohol prijať dobré scény alebo skupinové fotografie bez dlho ruka v ruke.

Špecifikácie:

Typ položky: statív stojan Materiál: hliníková zliatina Farba: čierna Veľkosť: Zložené Výška: o 575mm Rozšírenie Výška: o 1400mm Hmotnosť: 0.92 Kg Funkcia: Pre kameru, smartphone, pridanie krúžok svetlo pre živé video/make-up/selfie fotografie atď.

Package detaily:

T1 obsahuje: statív+držiaka telefónu+diaľkové ovládanie T2 zahŕňa: statív+držiaka telefónu+diaľkové ovládanie +center stĺpec klip T3 zahŕňa: statív+dva-mobilný telefón stojan s 2 telefón držiteľov +diaľkové ovládanie T4 zahŕňa: statív+tri-mobilný telefón stojan s 3 telefón držiteľov+diaľkové ovládanie T5 obsahuje: statív+držiaka telefónu+diaľkové ovládanie +center stĺpec klip+6 palcový krúžok svetlo T6 zahŕňa: statív+držiaka telefónu+diaľkové ovládanie +center stĺpec klip+10 palcový krúžok svetlo

Štítky: k statívu, statív, úradný xiao, andoer úradný, fotoaparát na statív, ds fotoaparát, držiak telefónu, gopro hero, krúžok žien, mobil.


( 2 Hodnotenie )

Počet