12/24/36/48/60 Farby Umenie Značky Manga Kreslenie Mastná Na Báze Alkoholu, Náčrt, Marker Pero, Dual Head Kefa Perá Potreby Pre Maliarov

€12.48


12/24/36/48/60 Farby Umenie Značky Manga Kreslenie Mastná na báze Alkoholu Náčrt Značky Dual Head Kefa Perá Umelecké potreby pre Umelcov

Funkcie: Meno: Alkohol Umenie Značka Dvojitá Hlava: Kolo prst a Šikmé prst, 6-7 mm široký na široké tip, jemné tip sú 1-2 mm Farba : 12/24/36/48 /60 Farby Charakteristika: na báze Alkoholu Značky Funkcia: Non-jedovaté a Quick-dry, Farebné a Svetlé Platné Ľudí: Umelec & Milovník Umenia & Student & Deti Atď.

SHPPING PODMIENKAMI

1.Položky sú nomarlly dodávané po 1-5 pracovných dní po potvrdenie platby.

2.Položky sú dodávané podľa www.ubytovanietale.sk Štandardná Doprava , www.ubytovanietale.sk Premium Prepravu; väčšina krajín dorazí do 15 do 35 bussiness dní. Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov,to môže trvať až 60 dní.

3.Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane,kupujúci sú zodpovední za ciel.

4.Ak chcete získať položka rýchlejšie,prosím, kontaktujte nás platiť ďalšie náklady na dopravu, ponúkame vám nasledujúce rýchlejšie prepravu spôsobmi:UPS,DHL,Fedex,TNT,DEPX,EMS.Prostredníctvom týchto spôsobov, ako môžete získať položka asi do 5-7 pracovných dní.

VRÁTENIE A VRÁTENIE PEŇAZÍ

1.Nie je spokojný s nákupom alebo veľkosť nie je fit, prosím, kontaktujte nás do 7 dní od prijatia vašej objednávky.Môžeme bezplatnú výmenu jedného, ale kupujúci je zodpovedný za vrátenie lodné náklady.

2.Dostali chybné položky, prosím obrázka položky ak sa miesto má chybu a poslať k nám, budeme kontrolovať, či je problém s kvalitou, a potom vám pošleme na ďalší kus zadarmo, ak má problém s kvalitou.

Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky, budeme sa snažiť vyriešiť to do 24 hodín.

Spätná VÄZBA

1.Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.ďakujem moc!!!

2.Ak máte akýkoľvek problém, o náš produkt, alebo službu neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne pripomienky. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Ďakujem vám veľmi pekne.

Štítky: manga pero, manhwa, kefa značku, finokolor skicovanie značky, koi značku, manga, pro alkoholu značku, štetec, pero, kefa dual pero, bronz marker pero.


( 0 Hodnotenie )

Počet