Záhradnícke Nožnice 450w Rastlín, Rez Škôlky, Záhrada Pobočky Fréza Nožnice Nožnice Floristry Hrozna Secateur Strom Pruner Seedle Štepu Nástroj

€335.46


Záhradnícke Nožnice 450w Rastlín, Rez Škôlky, Záhrada Pobočky Fréza Nožnice Nožnice Floristry Hrozna Secateur Strom Pruner Seedle Štepu Nástroj

Elektrické prerezávanie šmykové parametre:

1. Maximálny nožnice priemer: 45mm. Otváracie veľkosť 3 cm a 4,5 cm prepínateľné

2. Výkon : 450w

3. Nožnice hmotnosť: 1 kg

4. Lítiová batéria: 36V4.4Ah/144Wh

5. Batéria hmotnosť: 1,3 kg

6. Použitie čas: 8-10 hodín

7. Nabíjacie napätie: 110~240v

Elektrické ovocie pobočky nožnice na rezanie rad: priemer 30 MM tvrdé vetvy (tvrdé vetvy: holly, krušpán, cypress, jalovec, crape myrta, tea tree, atď.) do 45MM, mäkké pobočiek (mäkké pobočky: hroznová pobočiek)

Základné zloženie:

1, elektrické nožnice, 2, batéria 3, nabíjačka 1 4, napájací kábel 1,5 m dlhé

5, batérie batoh 6, sada na údržbu a úpravu náradia 7, nástrojov a náhodné súbory

Vlastnosti :

1. Non-brúsny kotúč, vyrobené z volfrámové ocele, odolné. 2. Nízka hlučnosť, dobré únavovú odolnosť, 8-10 hodín nepretržitej práce za deň 3. Môže byť široko používaný v rôznych ovocných stromov záhrady oblasti výroby. 4. Znižovaní intenzity pracovníkov (nožnice) a nové opatrenia na posilnenie bezpečnosti práce. 5. Elektrické nožnice pracovať efektívne, ktorý znižuje počet pracovníkov a znižuje výrobné náklady. 6. Flexibilné použitie, ľahké zatáčanie, bezpečný a spoľahlivý, jednoduchý na údržbu, ľahko vymeniť stierače.

Výhody:

1. Významné úspory energie výhody.

2, vyššia účinnosť: dvojsečný nôž dizajn, možno bi-directional orezávanie účinnosť, vhodné pre orezávanie alebo styling.

3. Dobrú životnosť a nízka poruchovosť. Prevádzka je stabilný, kompletná podporná konštrukcia je jednoduchá a rezanie schopnosť a život žiletky sú vysoké.

Menej starostí, úprav a údržby je aj pohodlnejšie.

4, prácu, výkon, je stabilný, trim kvality môže splniť záhradnícke požiadavky. Rovinnosti povrchu je lepšie než ručné strihanie, a tam je v podstate žiadne poruchy.

Po prerezávanie, je v blízkosti prirodzeného rastu štátu hedgerow. Tvoril baldachýn povrch je veľký, orezávanie povrch je čistý a krásny, a klíčenie z bud listy je čistý a uprataný ako ručné prerezávanie, a počet klíčenie je viac.

5, security protection funkcia: osobné / mechanické bezpečnosť ochrana: čepeľ sa takto kľúča, keď uviazol, obvod self-test

Program spustí motor monitorovanie a chránia motor pred spálením. Obe ochranu motora funkcie sú riadené Hala čip prepínače.

Stlačíte spúšť bit opäť bude otvorenie noža a zatvorte ho. Batéria proti Preťaženiu, Prepätiu Prehriatiu Overdischarge Podpätie je chránený rada na udržanie normálneho výkonu.

Vlastnosti :

1. Humánnejšie: veda a umenie, kombinácia technológie a ľudskosti, s pevnou štruktúrou a dobrú funkciu, aby dizajn viac estetické a viac ergonomické.

2, uvoľnenejšie: stačí ťuknúť na prst, vetvy môžu byť rezané okamžite.

3, viac práce-ukladanie: silný výkon, využívanie nových striedavé DC motor, silný výkon, dlhodobá práca je už ruka boľavé rameno bolesti, po rezanie pobočka možno potom ľahko využívajú iné poľnohospodárske práce.

4, ovocie stromu je viac zdravého: šmykové časť je hladký, ľahko liečiť, aby sa zabránilo vzniku ovocných stromov rot lézie spôsobené nerovnomerným alebo trhanie rez.

5, viac šetrné k životnému prostrediu: lítiová batéria jednotka, bez znečistenia, nízka spotreba energie, nízke prevádzkové náklady.

6, odolnejšie: spodnej poruchy je nízka. Prevádzka je stabilný, kompletná podporná konštrukcia je jednoduchá, rezanie schopnosť a život žiletky sú vysoké, chyba je malé, a nastavovania a údržby, sú aj pohodlné.

7, ľahšie: high-tech lítiovej batérie, väčšiu kapacitu, svetlejšie hmotnosť, hmotnosť nožnice časť je najľahší svojho druhu v krajine, vhodné pre dlhé hodiny prevádzky.

Produkt Zobrazenie:

Štítky: záhrada pruner, rukou záhradnícke nástroje, pobočka prerezávanie nástroje, rastlina vrúbľovanie, hroznový mreže, pobočky pobočka, l elektrický záhradnícke nožnice, secateurs na záhrade strom, prezervatívy záhradnícke nožnice, vnútorné zariadenia polica.


( 2 Hodnotenie )

Počet