4-Miestne Zmes Password Lock Bezpečnostný Zámok Kufor Batožiny Kód Uzamknutia Visiacim Zámkom

€5.87


Spôsob, ako obnoviť heslo:

1, heslo sa nezhoduje s kliešť, vytiahnuť zámok lúč, a počiatočné heslo na odblokovanie je 0-0-0-0. 2. Zablokovať tlačidlá lúč na 180°, zatlačte na zámok lúč s prstami, a nastaviť nové heslo na označenie známky. Poznámka: Keď stlačíte zámok lúč, uistite sa, že stlačte postavený-v jari do konca; nie pustiť počas procesu stanovovania, inak to povedie k skomolené. 3. Vytiahnuť zámok lúč. Poznámka: Ak zistíte, že zámok lúč nemôže byť vytiahol, heslo nastavenie je úspešný, prosím, dial späť do pôvodného hesla, a obnovenie zámok lúč, a potom stlačte krok 2 ak chcete vynulovať. 4, zámok lúča je otočený o 180 °, po stlačení zámok lúč, heslo sa zablokuje.

Pre vážení zákazníci:

1) Normálne,budeme posielať svoje položky v 2-7days po prijímať platby. 2) pravidlá sa líšia v každej krajine, bohužiaľ, nie je tam žiadny spôsob, ako nám vedieť, pravidlá, predpisy, vlastné tradície, postupy, papierovanie v každej krajine, Preto nemôžeme poskytovať rady o daní vo vašej krajine, ale ak viete, že informácie z daní pravidiel vo vašej krajine, len povedz nám, budeme viac než radi, sledovať svoj krok.

Spätná väzba

1. Milí kupujúci,náš rozvoj podnikania musí spoliehať na spokojnosť zákazníka,preto,váš názor je pre nás veľmi dôležité.ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami,prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek 2. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby,kontaktujte nás, prosím, pred odchodom Neutrálny alebo Negatívny spätnú väzbu,budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom

Štítky: kombinácia zámok visiaci zámok, visiaci zámok tous, kód košík, zámok dverí, zámok číslo, pomôcka visiaci zámok, mens visiaci zámok, centrálny zámok, visiacim zámkom kufor, kód zámky dverí.


( 0 Hodnotenie )

Počet