Krk Trakčné Zariadenia Golier Rovnátka Nafukovacie Nastaviteľné Krčný Vankúš pre Podporu Chrbtice Zarovnanie Chronických bolestiach Úľavu

€10.31


Funkcie

1.RÝCHLA ÚĽAVA od BOLESTI: Pomocou inflácie čerpadla POMALY zvyšovať tlak na pohodlné úsek.Pomocou inflácie čerpadla POMALY zvyšovať tlak na pohodlné úsek. Používajte 2-3 čas denne 10-20 dní získať trvalé úľavu od bolesti krku a ramien, napätie, stres, tlak, kŕče svalov, hlavy & krčka maternice, stavcov oblasti, a necitlivosť. Pocit výsledky v priebehu niekoľkých minút

2. PRE SPRÁVNE KRKU POLOHA: Pozor na počítač, dotykový panel a mobilný telefón používateľov: Držať hlavu hore! To pomáha zabrániť vpred-a-dole hlavu pohybu pri použití prenosného počítača alebo mobilného zariadenia a úseky stuhnuté svaly okolo krku a ramien v oblasti pomôcť opraviť a udržiavať správnu krku držanie tela

3.JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Miesto okolo krku, upraviť na vhodnú veľkosť, opraviť nylon popruh v prednej & je pripravený ísť

4.ĽAHKÝ & PORTABLIGHTWEIGHT a PRENOSNÝ: S jeho ľahký a sklopný dizajn,liečbu vašej bolesti v pohodlí vášho domova a/alebo kdekoľvek

5.NASTAVITEĽNÉ: Univerzálna veľkosť pre ženy aj mužov

Hot Predaj Farieb

Ako Používať O Položiek

1. Keď dostanete balík, Prosím, otvorte zásielku v post dôstojníka prítomnosť skôr, než ho podpíšete. Ak je poškodené alebo prázdne(ukradnuté), požiadať oficiálny dokument to dokázať, a to najmä nárok žiadosť papier.

2.Prosím potvrďte, či výrobok a dodacie informácie sú presné pred uskutočnením platby. Nebudeme akceptovať zmenu objednávky, informácie po vykonaní objednávky.

O Prehlásenie

Sadzby sú povinnosti kupujúceho. Je to platené na colnici. Nie je nákladnej poplatok. Ak tarifné je generovaný pri prevzatí, kupujúci musí zaplatiť. (Len pri dovoze suma je vyššia ako oslobodenie od dane, dane môže vyžadovať, aby Nie všetky).

O Zásielke

1.Doba spracovania: 1~3 pracovných dní po vaša platba bola overená.

2.Doprava zadarmo Methords: ePackage(10~20 dní) alebo www.ubytovanietale.sk Štandardná Doprava (15~40 dní, Brazília 50~90 dní).

3.Predpokladaná Doba Dodania: Pretože akonáhle pozemok bol odoslaný na pošte, to bolo z kontroly z nás, ak pozemok nemal prísť včas, prosím neotvárajte sporu a spýtajte sa nás na rozšírenie proetction dni pre vás a trpezlivo čakať.

4.V možnosť prepravy, ak sa rozhodnete DHL / FedEx / UPS, nemusia zahŕňať vzdialený náklady.

O Veľkoobchod a Drop Shipping

1. Drop shipping prijateľné. Nechaj správne expedičné informácie a vaše špecifické požiadavky.

2. Ak váš množstve viac ako 50pcs, kontaktujte sa s nami. Budeme citovať veľkoobchodné ceny.

O Spätnú Väzbu---5 Hviezdičkový

Dúfame, že naše produkty a služby stretnúť s vaše požiadavky a miluješ ho. Snažíme v našich silách, aby ste sa cítili spokojní. Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu . Na zdravie.

Štítky: na krku trakcie, 5r záťaž, krčná krku trakcie, vysoký vankúš, elektronické zapaľovača, motýľ krčný vankúš, záťaž projektor, záťaž benq, krk trakcie, prístroj krku.


( 0 Hodnotenie )

Počet