MPOW M9 In-ear Bezdrôtové Slúchadlá Bluetooth 5.0 Stereo IPX7 Vodotesné Slúchadlá s 30H Lka pre iOS Android Smartphone

€27.36


MPOW M9 In-ear Bezdrôtové Slúchadlá Bluetooth 5.0 Stereo IPX7 Vodotesné Slúchadlá s 30H Lka pre iOS Android Smartphone

Mpow Zdôrazňuje * Upgrade verzia MPOW M9 vstavaný DUÁLNY MIKROFÓN pre jasné diskusiu a hlasové povely * Pútavý Basy. Bohatšie Detaily. Excelentnosť Mpow M9 pravda bezdrôtové slúchadlá existuje v pokročilých čip, najnovšie Bluetooth 5.0 bezdrôtový prenos technológií, kompozitné membrány, premium audio codec, a ozvučenie tónovanie prevádzkuje profesionálnych zvukových inžinierov, atď. Pútavý bass livens svoj deň nahor; bohatší podrobnosti umožní vychutnať si každý detail v audioknihy. * 30 Hodín Prehrávania Mpow M9 pravda bezdrôtové slúchadlá poskytujú až 5 hodín prehrávania alebo doba hovoru na jedno nabitie, 200 hodín v pohotovostnom režime, extra 25 hodín počúvania čas s 5 dodatočné poplatky hovorovej prípade. Slúchadlá absorbovať silu automaticky, keď sa dať späť do nabíjacej prípade. To trvá len 2 hodiny na nabíjanie slúchadiel od 0% do 100%. * Rozdiel v Mono Režime. 95% pravda bezdrôtové slúchadlá na trhu nepodporujú oboch slúchadiel pomocou nezávisle a samostatne, Mpow M9 pravda bezdrôtové slúchadlá sú málo. Môžete nosiť buď jedna (vľavo alebo vpravo slúchadlá) na režim mono počas chôdze alebo jazdy na ceste, dochádzanie na autobusom alebo metrom. Môžete tiež nosiť obe slúchadlá súčasne na vytvorenie true bezdrôtový pohlcujúci stereo zvuk, keď ste sami, alebo chcete zablokovať priestorový hluk. * IPX7 Vodotesný. Mpow M9 bezdrôtové slúchadlá s perfektným nepremokavé štruktúra odolať denne vodu, pot, dážď, a úrazové postriekaniu dokonale. Môžete ich nosiť neustále v pohybe a počúvanie hudby aj s spotené tváre v daždi. * Dotykové Ovládanie. Mpow M9 pravda bezdrôtový headset, s citlivé dotykové tlačidlá umožňuje jednoducho spravovať hudbu a hovory vrátane prehrávanie, pozastavenie, preskakovanie skladieb, nastavenie hlasitosti, príjem, ukončenie a odmietnutie hovoru. Môžete tiež triple-touch buď slúchadlá privolať Siri alebo Google Assitant pre hlasové veliaci váš mobilný telefón bez pohnutia jeden prst.

Ako Pár ? Prvé použitie: 1. Slúchadlá automaticky spustiť párovanie, keď sú vytrhnuté z nabíjanie prípade. Modré a červené svetlo bude blikať striedavo, čo znamená, že je v párovacieho režimu. 2. Zapnite funkciu Bluetooth na vašom telefóne, potom hĺadaj a vyberte meno Bluetooth "Mpow M9" ak sa chcete pripojiť. Automatické Párovanie: slúchadlá budú automaticky znovu s posledným spárované zariadenie, keď sú vytrhnuté z nabíjanie prípade. Získajte Prístup k Viacerým Funkciám 1. Zvýšenie hlasitosti: udržať stlačením MFB tlačidlo Doprava (R) slúchadlá zapnete zvuk čoraz viac. 2. Volume down : uchovávajte stlačením MFB tlačidlo Doľava (L) slúchadlá stíšiť hlasitosť decreasingly. 3. Nasledujúcu skladbu: dvakrát kliknite na MFB tlačidlo na Pravej(R) slúchadlá. 4. Predchádzajúca skladba: dvakrát kliknite na MFB tlačidlo na Ľavej (L) slúchadlá. 5. Prehrať alebo pozastaviť: Kliknite na MFB tlačidlo na Pravej alebo Ľavej slúchadlá raz. 6. Prijať alebo ukončiť hovor: kliknite na MFB tlačidlo na Pravej alebo Ľavej slúchadlá raz. 7. Odmietnutie hovoru: uchovávajte stlačením MFB tlačidlo na Pravej alebo Ľavej slúchadlá za 1 sekundu. 8. Aktivovať Siri alebo Google Assitant: triple-kliknite na MFB tlačidlo na oboch krytiek. 9. Reset: keď obe slúchadlá sú účtované v prípade, súčasne stlačte a podržte obe MFB tlačidlo pre 10. sekúnd. Potom párovanie informácie budú vymazané a musíte ho spárovať s vaším prístrojom znova. Obsah balenia: 1 pár TWS Bluetooth slúchadlá 1 x nabíjanie prípade, 1 x USB, 2 páry slúchadiel tipy, 1 x príručka 1 x nabíjanie pripomienka karty

Štítky: obchod bezdrôtové slúchadlá, bem bluetooth slúchadlá, bluetooth earpiec, headset ipx7, sl tws slúchadlá, edifier twsnb2, fones sem fio, ios slúchadlá, slúchadlá transparentné, čierna slúchadlá.


( 2 Hodnotenie )

Počet