3 KS/Sada Šesťhranný Driek Námestie Hlavu Zásuvky Rozšírenie Bar Pripojenie prút rukáv Nastaviť Hex 1/4" 3/8" 1/2" Vodič Vrtákov

€6.18


Popis:

Tieto rozšírenia adaptéry sú vyrobené z vysoko kvalitnej chróm-vanádiová oceľ s ťažkých stavby zabezpečiť maximálnu životnosť. Môže byť použitá na vŕtačky a skrutkovače a zmeniť ich do zásuvky kľúča, takže toto rozšírenie adaptéry veľmi šikovný a viacúčelových .

Funkcie: Pevný oceľový adaptér pre maximálnu odolnosť, heavy-duty konštrukcia umožňuje dlhú životnosť. Loptu detent dizajn pre rýchle pripojiť alebo odpojiť a zabezpečiť pobyt v mieste počas jazdy. Univerzálny 1/4 palce hex ramienka by sa zmestili mnoho elektrické vŕtačky a skrutkovače. Malá veľkosť umožňuje priniesť rozšírenie adaptéry kdekoľvek získať akúkoľvek prácu a zmestí do mnohých tool bag. Existujú tri hex námestie adaptéry v rôznych veľkostiach a môžete použiť správny pre rôzne potreby.

Špecifikácie:

Materiál: Chróm-vanádiová oceľ

Dĺžka : 150 mm / 5.9"

Typ: 1/4" námestie hlavu------1/4" hex ramienka

3/8 "námestie hlavu ------1/4" hex ramienka

1/2 "námestie hlavu ------1/4" hex ramienka

Množstvo: 3

Balenie Obsahuje:

3 x Hex Námestie Rozšírenie Adaptéry

Štítky: 12 bitov, hex vplyv, vŕtačka zásuvky kľúča, 12 zásuvky, 8 mm mm bar, hex do zásuvky, rozšírenie zásuvky kľúča, rozšírenie bar zásuvky kľúča, 12 až 14, bronz bar šesťhranné.


( 0 Hodnotenie )

Počet