Silikónové Gumy Gélový obal pre Sony Walkman NW-ZX2 Pokožky Kryt + Zápästie Lano

€6.71


Silikónové Gél Pleť Prípade pre Sony Walkman NW-ZX2 Gumový Kryt Nie je Vhodné pre akékoľvek iné Sony Walkman verzie. Zákazku kryt pre telefón Sony Walkman NW-ZX2 . Vyrobené z najvyššej kvality, šok absorbenta, ATS (anti-statický) silikónu. Tento silikónové kože chráni váš prístroj pred škaredé čipy a škrabancov. Plný prístup do všetkých portov, ovládacie prvky, funkcie a dokovacie pri stiahol. Zákazku silikónové kože pre váš Sony Walkman NW-ZX2 High Resolution Audio Prehrávač. Zápästie lano Dĺžka : 12 cm Materiál: silica gel Package incluing: 1x silikónové puzdro a Remienok na lano (nie je vrátane zariadenia)

Červený Remienok Dĺžky lana z zápästie: 12 cm Materiál: silica gel

Platby

Akceptujeme platby cez Sos, Western Union & Bankových Vkladov & T/T Prevodom.

Poštovné je Doručenie www.ubytovanietale.sk logistika - štandard.(Majú sledovacie číslo)

Po-predajný slúžia

Zákaznícky servis je našou prioritou Č. 1!

Všetky výrobky sú preč cez strick test pred zásielky.Všetky fotografie zobrazené sú 100% reálne a pre referenčné účely.Prosím, aby prípadné rozdiely medzi výrobkami a fotky.Náš zákaznícky servis je pripravený vám pomôcť kedykoľvek.S cieľom vytvoriť príjemnú nákupný zážitok pre vás,sme odhodlaní poskytovať najvyššiu kvalitu a skvelé

slúžiť po celú dobu.

O NÁS

Čína Založená Spoločnosť

Medzinárodné Veľkoobchod s kancelárskymi v Číne

Kvalitné výrobky s najnižšiu možnú cenu

Skúsení QC poriadok

Zákaznícky Servis je našou prioritou Č. 1

Vďaka Za Návštevu!

Pekný Deň!

Štítky: mp3, prípad sony walkman, mp3 prehrávač nastavený, walkman sony casette retro, kryt sony walkman, mp3 walkman, prípad sony nw, sony nw ucho, zx300, prípade walkman.


( 0 Hodnotenie )

Počet