Meyjig Transparentné Mozgov Mydlo Box Vložiť Stene Visí Mydlo Úložný Stojan Organizátor Kúpeľňa Tvorivé Plastový Držiak Na Mydlo

€3.12


Informácie O Výrobku:

Materiál:PP

Veľkosť:O 13.5*8.5*7 CM

Hmotnosť:O 50G

Popis a Funkcia

--Jednoduché mozgov mydlo box, vyrobené z PP materiál, jednoduchý a veľkorysý.

--Bold duté pásy, drenážny účinok je dobré, a mydlo telo je v suchu.

- Dáte mydlo a tak ďalej, ktoré vám uľahčia život.

Poznámka

Máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať, my vám s pozdravom pre vás odpoveď.

Poznámka

Zásielky

1.Skontrolujte prosím vaše informácie opatrne. Pre kupujúcich z ruskej Federácie, je potrebné, aby sa uistite sa, že vaše Meno, Priezvisko meno a priezvisko všetky práva, inak pozemok bude odoslaný späť.

2.Všeobecne objednávky bude dodaný včas do 1-5business dní po platby vymazané.

3.Ak bol tovar odoslaný,, nebudeme môcť zmeniť svoju poštovú informácie, takže uistite sa, že máte poštovú informácie správne.

4.Poštovné dní,Ak pošte kvôli dovolenka, počasie, colné alebo iné podmienky nečakaných odkladu, sme nemôže zaručiť mailing času, prosím pochopiť.

Záruka A Záruk

Sľubujeme, nikdy nedovoľte, aby sa naši zákazníci stratiť peniaze a bude rád, že sa akceptovať vrátenie/výmenu za všetky položky, ktoré sú nákup v našom obchode.

Tieto požiadavky musia byť splnené pred odoslaním item(s) späť k nám:

- Položka(y), musí byť v nových a v pôvodnom stave, ako si ho dostal.

- Boxy a značky by sa mali vrátiť spolu s vašou item(s).

- Expedičný poplatok je nevratný. (Nové prepravné poplatky hradí kupujúci seba)

Spätná väzba

1. Sme zaväzuje poskytnúť vám najlepšie služby, vaša spokojnosť je náš cieľ a vaša dobrá spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.

2. Ak máte akékoľvek záporné otázky o zakúpení našich produktov, prosím kontaktujte nás, aby sme mali šancu vysporiadať s týmto problémom.

3. Prosím, zanechajte nám päť hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojný s našim výrobkom a službám.Budeme radi, urobiť to isté pre teba.

4. Máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať, my vám s pozdravom pre vás odpoveď.

O farbu a veľkosť rozdiel

Tipy Našich webových stránkach prezentuje produkt položky sú tak blízko skutočnú farbu, ale vezmite inom svetle a zobrazenie faktory, existuje určité farby;veľkosť je ručné meranie, môže byť mierne chyby.prosím ťa, odpusť mi.

Štítky: hecare kúpeľňa organizátor, regály organizátor, ruky mydlom, kúpeľňa gadgets led, muži úložný stojan, ika skladovanie, V kúpeľni polica, oka organizátor sprcha, muži stene organizátor, paravan kúpeľňa skladovanie.


( 2 Hodnotenie )

Počet