Prach Cleaner Gumy Čerpadla AirBlower Čistiaci Nástroj pre digitálne SLR Fotoaparát CCD Objektív Objektív Sledovať Klávesnica pre Samsung Zadarmo Kefa

€2.59


Prach Dúchadlá S Kefkou

Špecifikácie:

Materiál:Guma+plast

Farba:Čierna+Modrá

Max. Priemer:55mm

Dĺžka: 150mm

Vlastnosti: Odnímateľný kefa Prírodný a šetrný k životnému prostrediu a netoxické. Vynikajúci spôsob, ako odstrániť prach z citlivé kamery častí bez fyzického kontaktu. Funkcia tento Ventilátor je jemne odstráňte prach & vymazať škvrny od citlivé zariadenia bez zanechania zvyškov. Účinná pre bezpečné odstránenie prachu a iných nečistôt z hodinky, fotoaparát, objektív, filtre, klávesnice a jemné elektronické komponenty. Ideálny pre čistenie digitálnych SLR, SLR, digitálny fotoaparát, objektív, binokulárne objektív ďalekohľadu šošovky, filtre, hudobné nástroje, počítače, klávesnice, mobil, hodinky,atď.

Package Zahrnuté:

1x Prachu Dúchadlo Cleaner

1x Štetec zadarmo

Štítky: klávesnica pre samsung r525, klávesnica m200, kuchyňa strom, klávesnica mechan, klávesnica bezdrôtová, dúchadlo bazén, kryt bezdrôtová klávesnica apple, bezdrôtová klávesnica kombo apple, apple grafické nástroje, hebrejské klávesnica myš.


( 2 Hodnotenie )

Počet