Chrome Diaľnici 1-1/8" 1-1/4" 1-1/2" Nohy Kolíkov w/ Svorky Mount Pre Harley Motora Stráže Diaľnici Haváriu Bar Nôh Footpegs

€23.06


Špecifikácia: Tieto kolíky ponúkajú neuveriteľné množstvo nastaviteľnosť. Celú zostavu je možné presúvať sa nahor alebo nadol na motor stráže alebo rámovej trubky. Rameno footpeg môžu byť ďalej upravené pozdĺž vertikálneho alebo horizontálneho oblúka. Jedinečný clevis umožňuje nastavenie uhla z footpeg. Odporúča sa pre použitie na bicykli, ktorá má 1 1/4" priemer motora stráže alebo rámovej trubky. Obutie: ISO-Wings - Clevis Úchyty s 1-1/4" & 1-1/8" & 1-1/2" (28 mm 32 mm 38 mm) priemer rýchle svorky ( Obrázok zobrazený je len pre referenčné účely. Skutočné časti môžu líšiť na základe modelu. ) Package: 1 Pár Noha Spočíva na svorky vezmite PROSÍM na VEDOMIE: je To aftermarket prispôsobených položiek, nie OEM časť. To bude fit modely vyššie uvedené, ale modifikácia môže alebo nemusí byť potrebná. Táto položka je určená pre odbornú montáž, návod na obsluhu nie je v cene. Uistite sa, že to bude fit, než si kúpite. Znázornený obrázok je len pre referenčné účely. Skutočné časti môžu líšiť na základe modelu.

Štítky: stupačky gumy, stúpačka motocykel, nohy peg, nohy peg harley touring, nohy kolíkov stupačky pre harley davidson, davidson, motocykel pedál, DIAĽNICA, stupačky harley, nohy harley.


( 0 Hodnotenie )

Počet