30 X 45 cm 2020 Príznak Pre Tlačené BIDEN Vlajky Zástavy BIDEN PREZIDENT Vlajky, Bannery Na Prezidenta USA Bez Prút

€2.34


30 X 45 cm 2020 Príznak Pre Tlačené BIDEN Vlajky Zástavy BIDEN PREZIDENT Vlajky, Bannery Na Prezidenta USA Bez Prút

Odrážky: 1、Polyester Materiál: Vyrobené z polyesterového materiálu, vlajky je anti-uv a anti-vyblednutiu. Viditeľné Vzory: vzor vlajky je viditeľné na oboch stranách (vzor na jednej strane viditeľný na druhej strane) Digitálna Tlač: S digitálna tlač, vlajka má jasnejšie farby a vysokú farebnú stálosť. Položka Veľkosť: Cca 30 * 45 cm, vhodný pre väčšinu štandardných stožiare. Široké Uplatnenie: je Veľmi vhodný pre zavesenie na vaše stožiar na skrášlenie vašej záhrady, alebo ako dekorácia na dvore a trávnik. (funkcie opp) 2020 Biden Záhrada Vlajka Americký Prezident Volebnej Vlajka Dvore, Vonkajšie Dekorácie

1 Špecifikácia: Názov: Biden Kampane Vlajka Materiál: polyester pongee (polyester) Veľkosť: cca 30 * 45 cm (12 " x 18 ") Balenie Zoznam: Biden Kampane Vlajka * 1 2、Viditeľné Vzory: vzor vlajky je viditeľné na oboch stranách (vzor na jednej strane viditeľný na druhej strane)

3、Digitálna Tlač: S digitálna tlač, vlajka má jasnejšie farby a vysokú farebnú stálosť.

4、Položku Veľkosť: Cca 30 * 45 cm, vhodný pre väčšinu štandardných stožiare.

5、Široké Uplatnenie: je Veľmi vhodný pre zavesenie na vaše stožiar na skrášlenie vašej záhrady, alebo ako dekorácia na dvore a trávnik.

Špecifikácia:

Názov: Biden Kampane Vlajka

Materiál: polyester pongee (polyester)

Veľkosť: asi 30 * 45 cm (12 " x 18 ")

Balenie Zoznam:

Biden Kampane Vlajka * 1(Bez tyče)

Štítky: biden, trump usa, USA, vlajka hra trón, tvár nohavice, biden harris, proti liberálnej biden vlajka, nohy šperky, svadobné, puzdro pre samsung s10 tpu, špinavé biden vlajka.


( 0 Hodnotenie )

Počet