Nová Nvidia Jetson Nano 2GB Developer kit Malé Výkonný Počítač pre Adelivers vynikajúci výkon AI

€59.65


2020 Nvidia Jetson Nano 2GB Developer kit Malé Výkonný Počítač pre Adelivers vynikajúci výkon AI

Popis produktu

Nvidia Jetson Nano 2GB Developer Kit je úžasné AI počítač určený pre výrobcov, študentov a vložené vývojárov. Súprava umožňuje vytvoriť paralelné umelej inteligencie rámce ako obraz klasifikácie alebo reči spracovanie na ľahký-k-použitie platformy beží na trochu 5 wattov.

Informácie O Produkte

-Na Jetson Nano™ 2GB Developer Kit prináša vynikajúce AI výkon za prijateľnú cenu. Svet AI a robotiky nikdy neboli tak prístupné! S každým sa začína presne rovnaký softvér a nástroje, je až na tvorivosť používateľom zistiť, čo sa dá robiť so súpravou. -Na Jetson Nano developer kit je napájaný USB-C a prichádza s rozsiahlou I/Os, od GPIO na CSI tak, že je to jednoduchšie ako kedykoľvek pripojiť celý rad nových senzorov pre rôzne AI aplikácie. Náročné trochu 5 wattov, tento malý počítač je výkonný a veľmi efektívne. -Rýchlo sa vaše Jetson Nano začal s out-of-the-box podporu pre populárne projekty, doplnky a jeho periférne zariadenia umiestnite od Nvidia a iných populárnych značiek kompatibilné.

Štítky: arduino r3, diy electron auta, mb102, arduino shield, arduino, nové arriv, klinec prenos, arduino nano v3, esp32 wroom, arduino nano.


( 0 Hodnotenie )

Počet