Hlboké Vlny Parochňu 4x4 Čipky Uzavretie Remy Brazílsky Kučeravé Ľudské Vlasy, Parochne Pre Čierne Ženy 150% Hustota Prelucked Vlasová Cullinan

€45.88


Hlboké Vlny Parochňu 4x4 Čipky Uzavretie Remy Brazílsky Kučeravé Ľudské Vlasy, Parochne Pre Čierne Ženy 150% Hustota Prelucked Vlasová Cullinan

lf potrebujete vlasy naliehavo, môžete zaplatiť za extra expedičný poplatok, potom budeme pouţívať UPS/DHL/FEDEX dodať váš balíček táto cesta bude trvať 3-4 pracovné dni, aby sa dospelo.Dúfam, že môžete láskavo pochopiť.

FAQ

Otázka:Bude to prelievanie a spleť? Odpoveď:Prelievanie: niekoľko prameňov počiatočné prelievanie nových vlasov je normálny. Vždy navrhnúť zákazníkovi tesnenie útek pred inštaláciou a štetcov to so širokým zub hrebeň. Spleť: Obvykle, naše vlasy nebudú spleti, pretože to je kutikulu neporušené ľudských vlasov. Avšak, sucho, ropa a nečistoty build-up, slanej vode, alebo nie česanie sa denne bude viesť k spleti a zvliekanie. Prosím, postupujte podľa starostlivosť o vlasy návod a použitie dobré shampoo &conditioner na umývanie vlasov dvakrát týždenne. Otázka:môžem farbivo ho do inej farby, a vykonať ďalšie štýl? Odpoveď: Áno, naše vlasy sú 100% ľudské vlasy môže byť farbené, odfarbené a permed. Avšak, často farbené a permed bude robiť škodu na vlasy, dokonca aj zničiť chĺpky. Prosím, nerobte to často. Otázka:Prečo sú krátke fúzy na útek? Odpoveď:Keď chĺpky rez od darcov ,to je zväzok dlhé vlasy a bez útku. Dĺžka vlasov je potrebné zložiť na šitie útku. To je dôvod, prečo tam sú krátke fúzy jednej strane. Prosím, nebojte sa o to nebude mať vplyv vlasy vyzerať, a nebude mať vplyv na vlasy, pomocou a kvalitu. Otázka: Je každý prameň vlasov rovnakú dĺžku? Odpoveď:Naše vlasy sú 100% ľudské vlasy, rezanie z mladých darcov. Ako naše vlastné vlasy, pravé ľudské vlasy nie je možné rásť presne rovnakú dĺžku každej jednej oblasti činnosti. To je dôvod, prečo ľudské vlasy končí sa vždy tenšie než hore. Prosím, plne pochopiť a zvážiť pred podaním objednávky. Otázka:Ako merať dĺžka vlasov? Odpoveď:Pre vlnité vlasy, prosím, úsek to rovno, potom sa meranie.

Štítky: vlasy ľudské parochňu, 20-palcový hlboké vlny parochňu, sia parochňu čierna, 30 4x4 uzavretie, 250 hustota, 27 parochňu, parochňa, kučeravé červená, kiki kučeravé parochňu, 10 palcový bob.


( 4 Hodnotenie )

Počet