EZ Tetovanie Napájanie Autentické iPower Napájanie pre Tetovanie Stroj & Akékoľvek Elektronické Zariadenia

€134.91


Vďaka za odstupe od EZ tattooneedle Obchod

Popis

Na iPower Hodinky, vyrobené nahradiť tradičné adaptér a napätia stabilizátor, poskytuje jednoduchší a efektívnejší spôsob tetovanie. iPower Sledovať cieľom je odstrániť zbytočné externý zdroj napájania a eliminovať dlhé drôty na vašu pracovnú stanicu, a zároveň poskytuje výnimočné napájanie výstup na svoje tetovanie stroj alebo iné elektronické zariadenia. Okrem toho, iPower Sledovať redukuje na dlhú prípravu, teda umožňuje nosenie viac zákazníkov na váš denný rozvrh. Na iPower Hodinky je postavený na tetovanie a permanentný make-up umelec, alebo ak si proste je potrebné nabiť vaše elektronické zariadenia, iPower Hodinky, je schopný starať sa o to taky!

Špecifikácia

Veľkosť: 11*9.6*8.8 cm Farba k dispozícii: Čierna/Sivá/Biela ( voliteľné) Batéria: Lítium - Príkon: 5V-1,5 A Výstupný Výkon: 5V 1A | 6.5 V, 0.7 A | 8V 0.6 A | 9.5 V 0,5 A | 11V 0.4 O Výstupná Rýchlosť: 5W Výstupný Konektor: Micro USB Nabíjacie Napätie: 4.8-5.2 V Nabíjací Prúd: 1,0-1,5 A(MAX.) Čas nabíjania: 2 hodiny (približne) Životnosť batérie: 500-Krát (cca)

Inštrukcie

PRÍSTROJ ZOBRAZIŤ (1) Ovládací Modul (2) Batéria (6 batérie celkom: 1500mAh) (3) Magnet (4 magnety celkom) (4) Výkon/Prepnúť Tlačidlo (5) Indikátor (5 svetlá celkom) (6) Balast-Objavili kryt (7) iPower Band (8) Konektor USB ZMENA NAPÄTIA Zapnutie / Vypnutie Stlačte a podržte Vypínač/Tlačidlo Prepnúť (4) na dve sekundy, kým indikátor (5) začne blikať.

Inštrukcie

Obrázok Zobraziť

Štítky: pero tetovanie, machin rotačné tetovanie, napájanie bezdrôtového pripojenia, batéria tetovanie, ez pero tetovanie, machin tetovanie, napájanie tetovanie bezdrôtové, tetovanie bezdrôtové, batéria tetovanie bezdrôtové, cnc tetovanie.


( 1 Hodnotenie )

Počet