Jazvečík Psa Vankúš Bielizeň Vlastný Vankúš Pre Obývacia Izba Gauč Dekoratívne Kussenhoes Teckel Dackel Darček Domova

€3.00


(1)Otázka:Ako by som si mal vybrať produkt? Odpoveď:môžete poslať číslo produktu na služby zákazníkom alebo poznámka produkt(obrázok) číslo. Produkt(obrázok) číslo sa zobrazí v color chart, ako 1-1, 1-2, atď. (2)Otázka:môžem používať svoj vlastný obrázok, ktorý chcete tlačiť na vankúš? Odpoveď:Áno, tak dlho, ako váš obraz je dostatočne jasné, môžeme vám pomôcť obrázok tlačiť na obliečka na vankúš. (3)Otázka: môžem tlačiť rôzne vzory na oboch stranách? Odpoveď: Áno, môžete si vybrať dva vzory zápas, vytvoríme ich podľa vašich požiadaviek. Dúfam, že si nakupovanie!!!

Platby

100% platby pred dodaním, prosím, uistite sa, že ste opustili úplne správne informácie, obsahovať meno a priezvisko, adresa, psč, telefónne číslo, tovar bude dodaný na adresu, ktorú ponechané v objednávke, a "P. O. box" nie je dovolené adresu.

Uprednostňujeme platbu cez VIAZANÝ, ktorý je zabezpečenie, spôsob, ako pre vás.Ak chcete platiť iným spôsobom, prosím, kontaktujte nás.

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane expedičný poplatok (okrem doprava zadarmo).

Doprava

Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Spätná väzba Naším cieľom je 100% pozitívnych ohlasov a 100% spokojnosť zákazníka. Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Ak nie ste spokojní s položkami ste si objednali, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Môžeme pracovať spoločne, aby sa spor vyriešiť. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Štítky: kustuv vankúš, Jazvečík, auto mat pet, tričko teckel, vankúš pug psa, bavlnená posteľná bielizeň, jazvečík psa, pes autosedačky m, dobytok psa vankúš, Dekoratívny Vankúš.


( 1 Hodnotenie )

Počet