Zadarmo Loď 1" Láska tvarované úsporu energie, papier/eva pena plavidlá punč Zápisník Ručné dierovačky srdce otvor údery srdca puncher

€3.93


Produkt: Papier/EVA Pena Plavidlá Punč

Vystrihnúť Tvar: láska srdce / srdce

Upozorňujeme, že náhodné farby, vzory môžu byť zvolený, farba nie je vybratá.

Punč Veľkosť: 6,6 cm x 7.9 cm

Úder, rez priemer: 2,5 cm x 1,5 cm

Materiál: ABS+Zliatiny Zinku

Package: 1 ks/funkcie opp taška 80-200 g hrúbka papiera a pohľadnice je OK, ak chcete použiť. Je to dobrý nástroj pre ľudí, DIY pohľadnice,dráha,foto rámček,školské poznámky,menovky na darčeky,výzdoba domov a tak ďalej. vytvorenie vlastnej pohľadnice, obálky, štítky a záložky. Ideálny pre Karty Fotografie a Remeselné Projektov. Zábavné a Jednoduché Použitie pekné darčeky pre svoje deti a priateľov Aplikované Na Mobilný Telefón, Dekorácie, Domáce Deco balenie obsahuje 1 ks punč

1) Pre Nemecko zákazníci , ak chcete u loď po FedEx alebo TNT , prosím, povedzte nám svoje EORI číslo . Bez nich by sme len DHL, Hong Kong poštou alebo Čína Príspevok !

Pre ruských zákazníkov , povedzte nám, prosím, vaše celé meno (aspoň 3 slová) , vrátane meno, stredné meno a priezvisko, inak ruskej Post nebude vydania zásielky a návrat do Číny !

Pre Brazílsky/Argentína/Čile zákazníci , ak chcete lode tým, FedEx, DHL, TNT, UPS, povedzte mi, prosím, vaše daňové číslo ( CUIT, CPF alebo CNPJ ). Bez toho, Colné bude tovar vrátiť do Číny .

2) doprava po celom Svete (s Výnimkou niektorých vzdialených krajín); Kupujúci je zodpovedný za Vzdialenej Oblasti za Príplatok, žiadne clo alebo Dovozné dane, ak vyšiel.

3) Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

4) My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

5) Služba tranzitný čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitný čas sa môže líšiť odkladu, najmä počas prázdnin.

6) Ak ste nedostali vašu objednávku po uplynutí 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovania vašej objednávky a získať späť čo najskôr. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

1) Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, bude považovaný za používaný a nebudeme sa vrátime vám.

2) Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky.

3) vrátime vám plnú platbu po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, po kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.ubytovanietale.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4) Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka. Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti.

Štítky: Papier Puncher, papier punč, srdce punč, plavidlá punč, rohové frézy, otvor puncher, otvor punč, boxy scrapbooking, kruh papiera puncher, 30 otvor puncher.


( 2 Hodnotenie )

Počet