KFLK Šperky tričko manžetové gombíky pre pánske Farebné Značky Shell Putá odkaz Módne Tlačidlo Kvalitné Luxusné Svadobné hostí

€5.87


Prírodné kotlov, každý z nich je iný. Veľkosť: 17 mm*17 mm Darček: manžetové gombíky handričkou Package: nezávislé balenie v PP plastové tašky, aby sa zabránilo poškriabaniu, dobrú starostlivosť o manžetové gombíky. Ak potrebujete kúpiť manžetové gombíky box, môžete kontaktovať zákaznícky servis. KFLK značky úvod: KFLK je veľmi populárny v Číne, pretože najvyššej kvality a správnu cenu. Máme online obchod v Číne, je najlepšie sa predávajúcich. Ak máte záujem, môžete kontaktovať zákaznícky servis pre webové stránky. Sme vaším spoľahlivým priateľom, správna voľba, sľubujem. Prísna kontrola kvality, dobré služby, rýchle dodanie, dobrá viera, to je KFLK. Sme továreň na priamy predaj a accpet OEM a ODM objednávky. Ak vaša objednávka > $200, ponúkame doručenie zdarma do obchodného vyjadriť, ako EMS DHL alebo Fedex a tak ďalej. Všetky produkty sú na sklade, môžete si miesto, aby priamo. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, nezabudnite zanechať 5 hviezdičiek spätná väzba pre nás v čase. To je najväčší povzbudenie pre nás. Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty.

Štítky: kravatu klip kusovníka, základné luxusné šperky, cufflink mužov, úplne luxusné žena, cufflink tričko, bee cufflink, manžetové gombíky pre pánske luxusné kvality, kórejský luxusné značky šperky, putá striebro, classic shell tlačidlá.


( 3 Hodnotenie )

Počet