BELUSHI Muži Hodinky Top Značky Luxusné Plnej Ocele Nepremokavé Quartz Hodinky Muži Móda Chronograf Muž Vojenské Športové Náramkové Hodinky

€11.85


Dôležité upozornenie:

1: Ak nepotrebujete darčeková krabička balenie, môžete ma kontaktovať A ja vám môže pomôcť znížiť $1.50 2: preprava zásielok je v účtovať samostatne prevádzkované logistiky www.ubytovanietale.sk(www.ubytovanietale.sk Štandardná Doprava), ktoré je bezpečné a spoľahlivé. Keď tam je problém v logistike, to môže vyriešiť problém rýchlo.

Špecifikácie:

Módne Pánske Náramkové Hodinky Quartz Kapela Šírka: 20 mm Kapela Dĺžka: 240 mm Dial Priemer: 42 mm Prípade, Hrúbka: 11 mm Zrkadlo Materiál:Hardlex Vode Odolnosť: 30 m Živote Nepremokavé Watchband: Plný Oceľový Remienok Pohyb: Čas Modul Quartz (Vyrobené v Japonsku ) Balenie: Darčeková Krabička (Papier)

Návrat Politiky

1. Dúfame, že naše produkty, vždy sa budete spokojní! 2. Ak nie je niečo v poriadku, prosím, kontaktujte nás na prvýkrát, a to prostredníctvom on-line systému, alebo e-mailom do 5 dní po príchode lepšie s obrázkami ak chcete zobraziť problém jasne. 3. Ak nie ste 100% spokojní s kvalitou tovaru a je potrebné vrátiť alebo vymeniť, to do 7 dní po príchode, a tie sú zodpovedné za doručenie poplatok.

Štítky: belushi hodinky, stark hodinky, burei pozerať žene, ck hodinky, orkina hodinky, octopus hodinky, oumashi hodinky, proxima hodinky, BELUSHI, masarati hodinky.


( 1 Hodnotenie )

Počet