1dinCar Rádio Fascia for2007 Jeep Wrangler/ Chrysler Serbring/Dodge Avenger/ Nitro Dash Mount Kit Adapter Výbava Facia Panel Rám

€5.31


Tento fascia je špeciálne navrhnutý pre zmenený inštaláciu 1Din autorádia pre rok 2007 Chrysler Serbring/ Dodge Avenger/ Nitro/ Jeep Wrangler DIN Typ: 1 DIN Vhodný Typ Vozidla: Rok: 2007 Umiestnenie: Dashboard Špeciálne Funkcie: Rádio Inštalácia Typ Farby: Čierna POUŽITIE:

Pre universle prehrávače dvd byť nainštalovaný na väčšinu typov vozidiel,aj mimo rozsahov

nemôže stretnúť dobre,tak je nutné inštalovať tento druh rám, aby sa dokonale inštalácie.

Popis:

1.Materiál: ABS

2. Kolo vnútorné hranice na mieste DVD

3. Viac ako 200 modelov DVD rám, viac modelov a množstvo prosím, láskavo vyšetrovanie nás.

Poznámka:

1.Dodávaný poštou alebo EMS ,DHL.EMS doprava je post prepravu spôsobom, je potrebné 5-10 dní . DHL je potrebné 3-7 dní ,poštová trvá asi 1-2 mesiacov. prosím, láskavo čakať na produkt trpezlivo.

2.Cena nezahŕňa colné daň a poplatok, ak sa stane, všetky colné daň a poplatok spôsobené tým, kupujúci by mal platiť sám, vynaložíme nižšiu cenu na faktúru,môže byť len USD20 alebo so zostatkom v sume 10, aby sa zabránilo vysoké dane. Ak nesúhlasíte, prosím, nie kúpiť, aby sa zabránilo problémy

3.Za chybné položky spôsobené zásielky,môžeme sa nevzťahuje na zodpovednosť,ako je vyrobené z plastu,snažíme sa pack dobre, ale ak je silne napadnutý počas tranzitu,sme nemôže zabezpečiť.Ak máte strach, že to,prosím, nie kúpiť,Keď dostanete balík,je borken, prosím odmietnuť prijatie.

4. Rámy sú vyrobené v najväčšej továrni v China týchto produktov, bude spĺňať správne auta,pozrite si prosím rám vzhľad prvá, ak sa hodí pre vaše auto.potom sa vašej objednávky.

Spätná väzba:

staráme sa o našich významných zákazníkov a pochopiť problémy a frustrácie môžete mať,

a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Snažíme sa odpovedať na všetky e-maily, ako rýchlo, ako je to možné,

ale vzhľadom na vysokú e-mail hlasitosť môže trvať čas pre nás odpoveď. Vopred ďakujeme za vašu trpezlivosť!

Kontaktujte nás najskôr pred odchodom negatívne, nájdeme riešenie pre vaše požiadavky a zvýšiť spokojnosť.

Štítky: kúpiť pomstiteľ bicykli, jeep liberty rádio, saab rádio súprava, dodge nitro multimediálne, chrysler town, dab rádio súpravy, mopar nálepky, wrangler, 1din frame panel, rám rádio.


( 1 Hodnotenie )

Počet