PRE GILERA/PIAGGIO MP3 125 250 400 300 500 300ie Nexus SP eu3 500 X-EVO 400 aMotorcycle 180 Stupeň Bezpečnosti Spätné Zrkadlá

€10.57


Produkt Položky

Motocykel Spätné Strane Riadidiel Zrkadlá

Množstvo

Jeden PC zrkadlá s inštaláciou súčasti ako picuture ukazuje.

Materiál

vyrobené z vysoko vplyv ABS a zliatiny Hliníka

Inštalácia

Vysoká Kvalita A Jednoduchá Inštalácia

Stav

100% Zbrusu Nový

Farby Ako je uvedené

Obutie: * Univerzálne uchytenie väčšinu motocyklov, krížniky, sport, bicykle, cestné motocykle, skútre

* Môže byť len montáž na čelné sklo

1. To je parabolické zrkadlo, ktoré je namontované na prednej strane centrum motocykel/scooter v rámci jazdcov dopredu riadok zobrazenia.

2. Pretože jeho montáž polohu v rámci jazdcov dopredu line-of-sight, robí to oveľa viac zrejmé, rider, keď potenciálne nebezpečenstvo vstúpi do blind spot oblastiach, verše strane namontované široký uhol blind spot zrkadlá.

3. Aj táto centrálne, namontované poloha umožňuje rider kontrolovať jeho/jej mŕtvom uhle, dokonca aj bez toho, aby vaše oči, vypnutý, čo je pred vami. Ako sa vám pohľad na to všetko, čo pred vami zostáva v periférne videnie.

4. Nepretržitý horizontálna krivka dáva rider 180 stupňov horizontálne pokrytie.

5. Vertikálne krivky dáva fantastický výhľad. Udržiava cesty, dopravné a jazdec na obrázku, aj keď motorka sa nakláňať do zákruty. Vzhľadom na tieto krivky, odraz slnečného svetla, ale tiež nie je problém, a v žiadnom prípade bráni jazdec alebo jeho viditeľnosť.

Štítky: mp3 400 500, triump tiger 800, cestoviny kawasaki 125, piaggio vespa, gilera, tiger triumf, honda xr 600, zvyšok benelli trk 502x, taška gilera, topy gilera nexus.


( 0 Hodnotenie )

Počet