6" X 36" 1200W,w/ Digitálny Termostat Radič,Keenovo Flexibilné Silikónové Ohrievač,Gitara Strane Ohýbanie Tepla Deka

€116.71


Excelentný Zdroj Tepla pre váš Hudobný Nástroj Strane Ohýbanie Formy na gombíky a ostatné drevo remeslá.

Popis: To je vzrušujúci nový dizajn z najpopulárnejších KEENOVO silikónové tepla deku. Jednoduchý "Plug & Play" riešenie s plug ľahko namontovať a digitálny radič integrovaný , pripravený na použitie s VIAC nudné elektroinštalácie pred presné teploty je možné . Radič prichádza aj izolované v silikónové puzdro, a je schopný poskytovať Dispaly v Fahrenheita( Celzia predvolene), ako aj funkciu časovača po konfigurácie.( Kliknite Tu pre stiahnutie kompletné nastavenie Príručka vo formáte PDF.) Deka s menovitým výkonom 5.55 w na štvorcový palec s veľmi rýchle a aj kúrenia. Univerzálny a môže byť použité aj v iných aplikáciách. Keenovo nesie celý rad strane ohýbanie prikrývky, kontaktujte nás, ak budete potrebovať špeciálne prikrývka pre vaše aplikácie. Dôležité Poznámky: Táto deka môže vzrásť na viac ako 200 Deg C v len dvoch minút( alebo aj menej), prosím, zapojte sa, keď niečo BEZ tepla, ako to ohreje tak rýchlo, alebo to bude ťažké pre radič dohnať počas prvých dvoch minút chôdze na vykurovanie pred nastavená teplota sa dosahuje, hlavne keď snímač teploty je v jeho studeného stavu a/alebo nastavená hodnota je veľmi vysoká. Tak s lízingu a lways použiť "sendvičových" medzi dve kovové dielce a uistite sa, že tesný svorky zabezpečujú hladký prenos tepla. Je to silne navrhol, aby monitor vykurovací výkon počítača a rozhodnúť, ak krátka pauza/cut-off na výkon, by mali byť potrebné počas prvých minút až nastavená teplota je dosiahnutá. Prečítajte si Radič Konfigurácia Príručke, najmä "Pokročilé Nastavenia" časť, starostlivo PRED vykonaním akýchkoľvek zmien na ovládači. Radič jednotky je 100% zbrusu nový. Zatiaľ d ue výrobných dôvodov, škvrny, prach alebo škrabance môžu byť prítomné na silikónové puzdro. To môže tiež fit menej tesné, ako je to znázornené na obrázku. Prosím, zvážte to pred kúpou Akékoľvek otázky, správa nám. Odpoveď do 24 hodín zaručiť.

Prosím, kontaktujte nás pre špeciálnu zľavu veľké množstvo nákupu.

Vlastný Dizajn Vítané.

Ak potrebujete rôzne kúrenie riešenie a riadenie, len povedzte nám vaše požiadavky/aplikácie a nech naše flexibilné tepelné klady dizajn pre vás.

Všeobecný Úvod Silikónových Ohrievače

Ohrievač Štruktúra Ukážka:

Vezmite prosím na vedomie, že všetky silikónové ohrievače sú drôt rany v predvolenom nastavení, kontaktujte nás, ak by ste chceli leptané fólie.

Typické Aplikácie Siliocne Ohrievače:

Môžete tiež rád, naše obľúbené položky nasledovne:

Štítky: cr x creality, čokoláda gitara, gitara jackson, gitara vľavo, keenovo 24v 3d tlačiarne, stôl teplejšie, 3d tlačiarne fep film, teplo posteľ thermistor, akvárium ato, ohrievač kremíka.


( 1 Hodnotenie )

Počet