Audiophiler Axiálne MKP Kondenzátor 50UF 250V DC Spojky Delič HIFI Grade Audio Kondenzátor 50UF 250V Pre rúrku Gitara Zosilňovač

€7.98


Zbrusu Nový MKP Kondenzátor 50UF/250VDC

Popis: 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné Kondenzátor je audio kondenzátor, MKP série, meď pin, vysoké napätie, odpor, malá chyba 3%, malé poškodenie, krásny vzhľad, v Európe, Spojených Štátoch, Japonsku a v Južnej Kórei a iné celosvetovo najpredávanejšie na mnoho rokov, užívateľ povesť je veľmi dobrá. Často používal vo veľkom meradle značky audio, žlčníka a delič frekvencie obvodu pre žlčníka zosilňovač box spojky, delič frekvencie, vysoké napätie, odpor, presné kapacitu. Audiophiler MKP Axiálne kondenzátor audio triedy, ±3% 50UF/250VDC Veľkosť: Hmotnosť:50G, Šírka:33.7 MM Dĺžka:56.2 MM Kolík, dĺžka:42MM Meď nohy viesť Farba: Červená Množstvo: 1PC/2KS/5 KS/10PCS/20PCS/50PCS Poznámka: Prechod: 1cm=10 mm=0.39 palec Prosím, dovoľte 1-2cm chyba kvôli ručné meranie. pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Ďakujeme!

Značka Príbeh

Spoločnosť :Shenzhen Yueming Audio-Visual Technology Co., S.r.o. (ČÍNA spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) ) Značka:JEMOSA Úvod: vyrábame a predávame MKP kondenzátor s úplné modely, poskytnúť testovanie a zodpovedajúce služby, a majú bohaté skúsenosti.Kondenzátor je audio kondenzátor, MKP série, meď pin, vysoké napätie, odpor, malá chyba 3%, malé poškodenie, krásny vzhľad, v Európe, Spojených Štátoch, Japonsku a v Južnej Kórei a iné celosvetovo najpredávanejšie na mnoho rokov, užívateľ povesť je veľmi dobrý,takže si môžete kúpiť s dôverou. Vyrábame kondenzátory pre mnoho tovární a podnikov po celom svete. Sme schopní prispôsobiť služby podľa potrieb zákazníka. Ak potrebujete hromadné nákupy, prosím, kontaktujte nás. Tešíme sa na spoluprácu s vami. Naša spoločnosť vyrába hlavne, a predáva Elektrické zosilňovače; Elektrické zástrčky a zásuvky; Electron rúry; Poistkové drôty; diódy vyžarujúce Svetlo (Led); Reproduktory; plošných spojov; Step-up transformátory Transformátory; Vákuové trubice pre rádiá; Kondenzátor;napájacích konektorov.Naše výrobky sú vyvážané do krajín európy,Spojených Štátov a krajín Juhovýchodnej Ázie.Sme si dobré meno doma aj v zahraničí.Tak vitajte nových a starých zákazníkov pre ďalšiu obchodnú spoluprácu. S silné technické sily a kompletné sady na testovanie a kontrolu nástrojov,sme v pozícii, aby dodanie najviac ideálne príslušenstvo pre elektronické pruducts a vývoj nových potenciálnych produktov podľa zákazníkov je repuest.

Štítky: v trubice zosilňovač, tlačidlo gitara zosilňovač, kondenzátor tón, hifi fet zosilňovač, upgrade trubice zosilňovač, axiálne kondenzátor, zosilňovač trubice el 34, kondenzátor mkp, mux gitara zosilňovač, pure audio zosilňovač.


( 1 Hodnotenie )

Počet