Anti Modré Svetlo Deti Ružové Okuliare Deti Optické Rám Chlapec Dievča Transparentné Anti Filter Počítač Gamng Predpis Okuliarov

€3.72


Vitajte Na Slnečné Factory Store

Naše Výhody:

1. Sme factory store, ktorí vám môžu poskytnúť veľké množstvo vaše potreby.

2. Vieme vám ponúknuť najlepšie ceny a vysokej kvality produktov pre vás.

3. Sme schopní prispôsobiť produkty pre vás.

Kupujúci je povinný:

Keď ste dostali výrobky,pls zdieľať Fotografie na SNS ( ako Whatsapp,Instagram,VK, Pinterest,Facebook, Twitter atd. ) a pošlite nám screenshoty ,Potom môžete získať 5% zľavu pri ďalšej objednávke. Je veľmi ľahké urobiť,a vy môžete pomôcť viac priateľov, aby si krásu výrobkov ,tiež môžete ušetriť peniaze, keď urobíte ďalšej objednávke.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.Potom môžete získať 5% zľavu pri ďalšej objednávke, Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás prvý. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Po zadaní objednávky.Týmto spôsobom sme cansend položky v rámci 7business dní, ako je to možné, a môžete si ich bezpečne v čo najkratšom čase

Balík Obsahuje:

1 * slnečné Okuliare

1 * Handričkou

1 * Okuliare Taška

Štítky: toketorism predpísať okuliare, modré svetlo okuliare yallow, cat eye zrkadlo, rám skla mužov, rám skla, jate, okuliare geek, modrý filter okuliare práce, lupa " rám, okuliare, rám farba deti.


( 4 Hodnotenie )

Počet