Carvort 25 mm 30 mm Twist Medailón Náramok 316L Nerezovej Ocele, Plávajúce Charms Medailón Číre Sklo Medailón s Nastaviteľným Reťazca

€3.97


Prosím poznamenať, že sa zobrazili kľúčové tlačidlá nie sú zahrnuté, len na obrázku :)

Carvort Charms Plávajúce Medailón Náramok - z Nehrdzavejúcej Ocele Twist Skrutku Medailón Číre Sklo Medailón s Nastaviteľným Reťazca - 25 mm 30 mm Niektoré Skutočné Fotografie:

Roztomilý a elegantná príslušenstvo pre vaše každodenné oblečenie, rovnako ako drahocenná pamiatka darček pre vašich blízkych. Tento produkt je vyšší stupeň obľúbený medzi našimi zákazníkmi, a oni milujú schopnosti, aby prispôsobiteľné darčeky. Oproti rýdzeho striebra, ušľachtilej ocele nie zakaliť, ako ľahko a je odolný voči chemikálie. Detaily produktu: Carvort Plávajúce Kúzlo Medailón Náramky sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality.Sklo medailón visí z príslušného reťazca nastaviteľná náramok, plávajúce medailón opatrenia na 25mm & 30mm, obyčajný tvár & kameň tvár a skrutku & magnetickým uzáverom voliteľné.

Štítky: float locket, umenie keychain, smalt prívesok, drahokamu zlým okom čaro, oko horus prívesok, medailón prívesok, narodeniny mesiac náhrdelník, cabochon diera, kríž pre kňaza, čierna nerez plávajúce locket.


( 3 Hodnotenie )

Počet